Współpraca z firmą FPSYSTEM

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

mamy ogromną przyjemność podzielenia się informacją, że nasze Stowarzyszanie PSIM podjęło w pierwszej połowie tego roku współpracę z firmą FPSYSTEM. Tym samym raz jeszcze serdecznie dziękujemy firmie za wsparcie finansowe udzielone Stowarzyszeniu w ramach umowy sponsorskiej oraz udział w Walnym Zjeździe członków PSIM w maju 2018 roku. Udzielone wsparcie i zaangażowanie pracowników firmy FPSYSTEM jest bardzo pomocne przy realizowaniu naszych statutowych potrzeb oraz propagowaniu dobrych praktyk w środowisku inwentaryzatorów muzealnych.

Dla tych z Państwa, którzy nie mieli okazji na bezpośredni kontakt z przedstawicielami firmy FPSYSTEM, przesyłamy w imieniu firmy materiały informacyjne (PDF, 6 MB), które ufamy okażą się pomocne przy zgłębianiu tematu kompleksowego zarządzania muzealiami. Firma FPSYSTEM oferuje uniwersalny, kompleksowy i elastyczny program do elektronicznej ewidencji zbiorów MUZEO, wspomagający pracę muzeów oraz instytucji kultury wspierając pracę muzeum w zarządzaniu zbiorami.

pliki do pobrania:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Wyniki ankiety - ocena IV Zjazdu PSIM

Drodzy Inwentaryzatorzy,   Przedstawiamy podsumowanie ankiet ewaluacyjnych dotyczących oceny IV Zjazdu  Inwentaryzatorów Muzealnych ...

Najchętniej czytane