Nasi Autorzy PSIM

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

naszym celem jest podnoszenie standardu pracy w zakresie zarządzania kolekcją muzealną, poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń oraz we współpracy z profesjonalistami z branży muzealnej. Po ponad trzech latach współpracy mamy przyjemność przedstawić Państwu naszych PSIM-owych Autorów. Jest to grono profesjonalistów-inwentaryzatorów i muzealników, którzy z pasją dzielą się swoją najlepszą wiedzą i doświadczeniem, zarówno w formie artykułów, prezentacji szkoleniowych, tłumaczeń czy streszczeń odpowiedzi merytorycznych na zadane do PSIM pytania. Są to również osoby, które współpracowały przy stworzeniu szablonów dokumentów, wytycznych do pracy inwentaryzatorów, jak i bieżących opisów wydarzeń organizowanych przez PSIM oraz nasi Administratorzy bloga. 

Dzięki naszym Autorom cele statutowe PSIM nabierają konkretnych kształtów, a ponad 100 inwentaryzatorów oraz muzealników ma okazję, by zasięgnąć wiedzy i poznać się wzajemnie 😃 

Zachęcamy do zapoznania się z krótkim biogramem i podsumowaniem tematycznym pracy Autorów PSIM, które znajdziecie na podstronie Nasi Autorzy. Staraliśmy się tak skonstruować biogram, by mogli Państwo znaleźć podpowiedź, z którym Autorem nawiązać kontakt, gdyby pojawiły się kolejne potrzeby konsultacji.

Lista Autorów skonstruowana jest alfabetycznie, wraz z podaniem nazwy Muzeum, którego Autor jest pracownikiem i zajmowanym stanowiskiem. Opis szczegółowe znajdują się pod linkiem każdego z Autorów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Wyniki ankiety - ocena IV Zjazdu PSIM

Drodzy Inwentaryzatorzy,   Przedstawiamy podsumowanie ankiet ewaluacyjnych dotyczących oceny IV Zjazdu  Inwentaryzatorów Muzealnych ...

Najchętniej czytane