Konferencja Inwentaryzatorów Europejskich - ERC 2018


Drogie koleżanki i Drodzy koledzy,

mamy przyjemność poinformować o potwierdzonych datach kolejnej międzynarodowej konferencji inwentaryzatorów muzealnych. Spotkanie odbędzie się w terminie 17-19 listopada br. w Londynie.

Organizatorem konferencji jest United Kingdom Registrars Group z dużym wsparciem nieformalnej grupy liderek i liderów europejskich stowarzyszeń inwentaryzatorów muzealnych.


Tematem przewodnim konferencji jest zawodowe zaangażowanie, rewizja dotychczasowych osiągnięć, doświadczeń oraz współpraca. Organizatorzy podkreślają, że mija 20 lat odkąd pierwsza konferencja odbyła się w Londynie w 1998 roku i jest to szansa, by spojrzeć na rolę inwentaryzatora oraz pozycji tego zawodu w perspektywie minionych lat. Tematy konferencji odzwierciedlają pracę, którą wykonujemy wszyscy, współpracując i szukając sposobów, aby dzielić się naszym dziedzictwem z jak największą liczbą odbiorców.

Zachęcamy do udziału w konferencji – szczegóły dostępne są na stronie: http://www.erc2018.org/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Wyniki ankiety - ocena IV Zjazdu PSIM

Drodzy Inwentaryzatorzy,   Przedstawiamy podsumowanie ankiet ewaluacyjnych dotyczących oceny IV Zjazdu  Inwentaryzatorów Muzealnych ...

Najchętniej czytane