Relacja z Walnego Zjazdu PSIM - 8.05.2018 r.


Drodzy Inwentaryzatorzy,

W podsumowaniu tegorocznego Walnego Zjazdu Członków Stowarzyszenia PSIM publikujemy zatwierdzone w tym dniu sprawozdanie merytoryczne i finansowe za 2017 r. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z wyciągiem ze sprawozdania relacjonującego przebieg naszego Zjazdu, który tym razem odbył się w gościnnych murach Muzeum Powstania Warszawskiego. Jeszcze raz dziękujemy Wam za liczne przybycie, burzliwe obrady i wiele cennych sugestii.

Szczególne podziękowania składamy Panu Dyrektorowi Janowi Ołdakowskiemu i zastępcy Dyrektora ds. merytorycznych Muzeum Powstania Warszawskiego Panu dr Pawłowi Ukielskiemu za umożliwienie organizacji Zjazdu w siedzibie Muzeum, a także Pani Annie Grzechnik Głównej Inwentaryzator tego Muzeum za zaangażowanie w obsługę wydarzenia. 

Jednocześnie informujemy, że na pierwszym spotkaniu Zarządu, które odbyło się 18 maja w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN członkowie wybrali Sekretarza – Bogusławę Klat (Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum) i Skarbnika – Adama Jeżewskiego (Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie).

Pliki do pobrania:
sprawozdanie merytoryczne i finansowe za 2017 r. (PDF, 882 KB)
- załącznik nr 1 do sprawozdania merytorycznego PSIM za 2017 r. (PDF, 416 KB)
- załącznik nr 2 do sprawozdania merytorycznego PSIM za 2017 r. (PDF, 227 KB)


W spotkaniu wzięła również udział firma FPSystem, która jest jednym z Partnerów PSIM.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Wyniki ankiety - ocena IV Zjazdu PSIM

Drodzy Inwentaryzatorzy,   Przedstawiamy podsumowanie ankiet ewaluacyjnych dotyczących oceny IV Zjazdu  Inwentaryzatorów Muzealnych ...

Najchętniej czytane